Eskişehir sticker baskı

Eskişehir matbaa olarak ürün yelpazemizde var olan sticker baskımız ve sticker hakkında bilgi vermek istiyoruz. Reklamcılıkta en önemli şeyin akılda kalıcılığı artırmak olduğunu bilmeniz gerekli çünkü ne kadar akılda kalıcı olursanız bir o kadar müşteri portföyünüzde aynı oranla artış gösterecektir. Günümüzde yerlere yapıştırılan stickerları görmüş olmalısınız ve bu stickerler gördüğümüz kadarıyla Kredi çekmek isteyipte çekemeyenler için hazırlanmış stickerlardı aslında yapılan çalışma çok mantıklıydı insanlar genelde yürüyüş sırasında devamlı yere bakmaktadır ve bu sebepten dolayı kaldırımlar üzerine yapıştırılmış ve reklam amacına ulaşmıştır çünkü kimse yerden kazımak istemediği için hayatımızın içerisinde kalıcılığını devam ettirmektedir.

eskişehir sticker baskı

eskişehir sticker baskı

Stickerlar aslında etiketler olarak da bilinmektedir ölçüleri 5 cm’den 20 cm’e kadar olmaktadır özellik olarak kuşe, damla, şeffaf folyo, opak olarak ayrılmaktadır bunların içerisinden seçmekte özgürsünüz ancak kullanımı alanı olarak da kaldırımları veya insanların yoğun olduğu cadde sokak veya aydınlatma direklerini tavsiye ederiz. Tabi ki bu durum çevre ve reklam kirliğine neden olacağı için 20 metrede bir yere yapıştırmanız sizin yararınıza olacaktır. Stickerları, etiketleri daha doğrusu eğlence amaçlıda kullanabilirsiniz okulunuz için logo tasarımını bastıra bilir ve bunu özel kesimiyle dağıtımını yaparak markanızın kalıcılığını sağlaya bilirsiniz 90’lar döneminde böyle sticker meşurdu ve hatırladığım kadarıyla arabaların camlarında kullanılırdı.

Eskişehir sticker baskı olarak ihtiyaçınıza göre 250, 500, 1000 veya katları olarak sipariş verebilirsiniz. En çok tercih edilen 90 gr. kuşe kağıt üzerine A6 veya A5 ölçüleri kullanılmaktadır. Fiyat için lütfen arayınız 0543 868 86 14 numaralı telefondan teknik veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir