Baskı işleri

Eskişehir matbaa günümüzde var olan teknolojiyi kullanarak hem hızlı hem’de ekonomik baskılar sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu hizmetler ile profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Grafik tasarım bölümümüz de tamamen yaratıcı ve şık tasarımlar yapan grafikerler ile çalışmaktayız. Baskı bölümümüzde yine aynı şekilde matbaacılığa yıllarını vermiş bilgi ve birikim sahibi ekip ile baskılarınızı gerçekleştirmekteyiz. Matbaa olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarını gidermek bizim için her şeyden daha önemlidir. İstekleriniz doğrultusunda nasıl bir işleyiş içerisinde olacağını işin bitiminde elinize basıl bir baskı ulaşacağını anlatmaktayız ve örnekler ile göstermekteyiz.

Reklamcılık sektöründe matbaacılık var olduğu günden bu yana ciddi anlamda var olması gereken bir sektördür. Eğer bunları doğru ve sırası ile gerçekleştirebilirseniz o zaman işiniz daha kaliteli çıkıp daha ekonomik olabilir. Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz sizde eğer baskılarınıza değer veriyor kaliteli baskıları ekonomik bir şekilde çözüme ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir kartvizit basımı işlerinizi uygun fiyata kaliteli ürünler sunuyoruz. Tüm yeni müşterilerimize %15 merhaba indirimi uygulamaktayız. Kartvizit basımı işlerinizde bizimle çalışarak kurumsal kalitenizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bulunduğunuz sektörde şirketinizin ve yaptığınız işin görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Şeffaf kartvizit baskısı yaptırmayı düşünüyorsanız bununla ilgili olarak da şeffaf pvc malzeme üzerine 4 renge kadar baskıları yapılmaktadır. Baskılarınıza özel kesim veya köşelerini oval kesim yaptırabilir ve bununla ilgili olarak sipariş verirken lütfen bu durumu belirtiniz.

Broşür basımı günümüzde hayatımızın her anında varlığını korumaktadır. Broşürler şirketinizi ve yaptığınız işi anlatmanın en iyi ve en kesin yoludur. Baskılarımız da standart olarak tabir ettiğimiz ölçüler ve kağıt gramajlarını kullanmaktayız bunlar parlak veya mat kuşe olacak şekilde 90, 115, 135, 150, 170, 200 ve 250 gr’dır. Ölçü olarak firesiz ve ekonomik ölçüler A3, A4, A5 ölçüleridir çünkü bu ölçüler tamamen firesiz yani kaybınız olmadan ekonomi edebileceğiniz ölçülerdir.

Katalog baskılarınızı son teknolojik makinalar da basmaktayız. 8 renge kadar baskılarınızı gerçekleştirmekteyiz. Katalog basımlarında ölçü olarak A4 tercih ediyoruz ama özel ölçüler ve özel kağıtlar, uygulamalar yaptırabilirsiniz. Maliyet olarak forma sayısı üzerinden ve ölçü üzerinden hesaplanmaktadır. Sizde şirketiniz için katalog bastırmayı düşünüyorsanız veya bu yönde bir ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmekten korkmayınız.

Afiş baskıları istediğiniz ölçüde ve istediğiniz kalitede baskıları gerçekleştirmekteyiz. Afiş baskılarını en çok rastladığımız restoranlarda veya açılış, konser gibi alanlarda kullanılmaktadır ki bununla ilgili olarak restoranlar servis kağıtları olarak da kullanabilmektedirler.

Menü baskısı yapılan menünün kapak işçiliğini deri, suet deri, spirial, selefon ve sıvama seçeklerini müşterilerimize sunmaktayız. Ölçü olarak sizin istediğiniz veya elinizde örnek bir çalışma var ise bunu bizimle paylaşarak daha kesin bir fiyat ve daha kesin bir işlem bilgisi alabilirsiniz.

Kurumsal kimlik baskılarınızın tamamını kaliteli ve ekonomik bir şekilde basıp teslim edebilecek bir kapasiteye sahip bir matbaayız. Matbaacılık dışında branda baskı, dijital baskılar, tabela ve giydirme işleri de yapmaktayız. Baskı öncesinde müşterinin isteklerini, dinler, konu hakkında olumlu veya olumsuz  sunumunu yaparak iş kalitesini üst seviyelere taşımaktayız. Baskı öncesinde, üretimi yapılacak işin kaliteli, hatasız çıkması adına grafik tasarım bölümünden sizlere an ve an görsel bilgi vererek işinizi ofisinizden takip etmenizi sağlar. Sipariş vereceğiniz tüm ürünlerimize kargo ve KDV dahil fiyatlarıdır.